Filiz Başkan 05.45’te alandan seslendi: Tam Kadro Dışardayız, çalışmaya devam!

Ege Bölgesi’nde etkisini gösteren olumsuz hava şartlarından etkilenen Efes Selçuk’ta belediye ekiplerinin gece sabaha kadar aralıksız çalışmaları ve gün boyu devam eden çalışmaları sayesinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı. Çalışmaları bizzat sabah saatlerine kadar kritik noktaları tek tek gezerek kontrol eden Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, tüm belediye emekçilerine teşekkür etti.

Dün akşam etkisini göstermeye başlayan olumsuz hava şartları Efes Selçuk’u da etkisi altına aldı. Şiddetli yağmurun olumsuz etkilediği özellikle mezarlık deresi ve Dutlu Yol bölgesinde Efes Selçuk Belediyesi Fen İşleri ekiplerinin hummalı çalışmaları sonucu herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı. Gece yarısı başlayan ve sabaha kadar devam eden çalışmaları beraberindeki Başkan Yardımcıları Cansu Bakıcıol ve Mehmet Ihlamur ile birlikte bizzat yerinde takip eden Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, bazı sorunları tespit edip İZSU yetkililerine de bildirdi.

Başkan yardımcıları ile birlikte kentin dört bir yanını gezerek, her noktasını kontrol eden Başkan Sengel, sabaha kadar devam eden şiddetli yağmur altında çalışmaları titizlikle yürüten, ayrıca yine gün boyu devam eden yağmurda vatandaşların mağdur olmaları açısından temizlik ekiplerine de yardımcı olan Belediye Fen İşleri ekibine teşekkür etti. Başkan Sengel, sabaha karşı sosyal medya hesaplarından şu mesajı paylaştı: “Saat:05.45 Ekip tüm gece sabahlara kadar tam tekmil dışarda.

Çalışmaya devam #EfesSelçukAşkına Emeklere sağlık”

Efes Selçuk Belediyesi emekçilerinin çalışmalarına İZSU ekipleri de destek verdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x