Yasemin Şefkatli doğum fotoğraflarını paylaştı! ‘Sizi çok bekledik’

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’nın oğlu İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, 2021 yılında nikâh masasına oturmuştu. Geçtiğimiz temmuz ayında ikiz bebek beklediklerini duyuran çiftin oğulları, 22 Ocak’ta dünyaya geldi.

Bebeklerine kavuşan çifti, aileleri ve yakın çevreleri yalnız bırakmadı. İkizlerden biri İdo Tatlıses’in babası İbrahim Tatlıses’in, diğeri ise Yasemin Şefkatli’nin babası Sinan Şefkatli’nin adını aldı. Bebeklerden birinin ismi İbrahim Ayel, diğerininki ise Sinan Emir oldu.

“BİRİNİN KALBİNDE SORUN VAR”

Dede İbrahim Tatlıses, bebeklerin doğumunun arından gün sevenlerini üzen bir haber verdi. X (Twitter) hesabından ikizlerden birinin kalbinde sorun olduğunu söyleyen 72 yaşındaki ‘İmparator’, torunu İbrahim Ayel’in ameliyat olduğunu açıkladı.

Bebeğinin durumu merak edilen Şefkatli, daha sonra yaptığı paylaşımlarda ameliyatın başarılı geçtiğini ve İbrahim Ayel’in yakında eve döneceğini söyledi.

“HEM EN ZOR, HEM DE EN GÜZEL ANI HAYATIMIN”

Yasemin Şefkatli, son olarak 610 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından doğum fotoğraflarını yayınladı. Peş peşe paylaştığı pozlarda kayınpederi İbrahim Tatlıses’in elini tuttuğu bir kareye de yer veren ünlü isim, gönderisine şu mesajı yazdı:

22.01.24… Kelimelere dökemeyebilirim yaşadığımı, mutluluğumu, korkularımı… Hem en zor, hem de en güzel anı hayatımın, anlatılırdı hep ama bu kadar derinden anlayamamıştım. İbrahim Ayel ve Sinan Emir, sizi çok bekledik, çok hayal ettik. Hoşgeldiniz kalbimizin içine. Benim canım ailem. İdo’m, teşekkür ederim bu yaşadıklarımız için, seni çok seviyorum.

İdo Tatlıses de eşinin bu duygusal paylaşımına, “Ben seni daha çok seviyorum” diyerek yanıt verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x